k 31.12.2017-ukončen

j2simonova@seznam.cz
+420 608 057 395
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "9651"

Jak léčil páter František Ferda

Pro Ty,kteří o něm nikdy neslyšeli:František Ferda se narodil 31.března 1915,studoval teologii.Od roku 1939 působil jako katolický farář.V roce 1976 odešel do důchodu  a zemřel 7. července 1991.Za vše hovoří to,že v padesátých letech,v době pronásledování kněží strávil devět let ve vězení,nenechal se zlomit a zachoval víru a lásku.
Snaha pomáhat nemocným ho přivedla k bylinářství,iridoskopii,Byl intuitivní,jasnozřivý.Stanovoval přesné diagnostiky, pomoci jasnovidných schopností.Udivoval nejen prosté lidi,ale i lékaře, specialisty .
Měl cílené terapeutické postupy.

Páter Ferda v léčbě zásadně používal pouze přirozené prostředky.Použití antibiotik a chemoterapeutik považoval za krajní možnost.Při léčení čerpám i z jeho zdroje poznání.
zdroj:Receptář pátera F.Ferdy /vydání Eko-kinzult
2wof9eb.gif
Zde uvedu některé jeho léčebné metody:
1.6.2013

Bolesti kdekoliv:nakrájet citron na kolečka a  přiložit na bolavé místo.

-v kolenou- přlložit zapařenou cibuli s anýzem nebo kmínem.

- v krku- používat čaj z 1 lžíce dubové kůry,1-2 citronů i s kůrou a petržele,kořen nebo nať vařit 1/2 litru vody 8 minut.Tento čaj pít 6 dní.

-bolesti v kříži-vykoupat se v jeřabinách,pak dát křenovou placku: 20 dkg kvalitních syrových brambor,4 lžíce křenu,placku opakujeme přes den,když zmizí zarudnutí kůže. Je nutné před přikládáním nmazat sádlem,zabránit předem zarudnutí kůže.AFTY:trápí řady lidiček,můžete vyzkoušet!

a/ některé formy vyvolává pití mléka a hovězí polévky
*při výskytu se doporučuje uvařit čaj z řebříčku a několikrát za den vyplachovat ústa a nebo žvýkat sušené plody černého bezu.

AKÁT:
    Čaj z akátového květu vyplavuje z těla tuky

Bolesti kdekoliv-28.1.2013
     Nakrájet citron na kolečka a přiložit na bolavé místo.

Bolesti v krku-
     Na bolesti v krku používat čaj připravený z 1 lžíce dubové kůry,1-2 citronů i s kůrou / dnes BIO a petržele,kořen nebo nať vařit v 1/2 l vody 8 minut.Tento čaj pít 6 dní.,

Bolesti v kříži-
     Vykoupat se v jeřabinách,pak dát křenovou placku:
20 dkg kvalitních brambor,4 lžíce křenu,placku opakujeme až přes den,když zmizí zarudnutí kůže./předem namazat sádlem!

Bolesti páteře-
      Napřed se vykoupat v dubové kůře a přesličce,pak dát obklad ze syrové nebo zapařené cibule.Místo cibule se může dát také devětsil.
Při bolestech v kloubech užít rovněž koupel v túji.

Bolesti páteře,kolen,kloubů-
a) Nastrouhat 4 normálně velké brambory ne zelené,ne vzklíčené,4 lžíce křenu.Bramborovu drť vymačkat a smíchat s křenem.Dát do gázy,udělat placku a položit na lopatky na střed.poté pod kříž,vždy  po 30 minutách.Předtím vždy kůži namazat sádlem!

b)Potom si vyrobíme mazání na páteř:4 větvičky túje,1 lžíce kmínu,3 stroužky česneku dát do 1 l vody,vařit 10 minut.Nechat vychladnout,scedit,smíchat s 1 l slivovice a denně páteř a klouby natírat.Mazání uchovávat v chladu,vydrží 2-3 měsíce.Kůru lze po týdenní pauze opakovat./

Bolesti trojklaného nervu-
I na bolesti nervů a zubů:1/3 třezalky,2/3 slivovice,nechat louhovat  aspoň 4 dnyPak tímto mazáním potíráme bolestivá místa. 

Bolesti za ušima-
a)U dětí,případně také u dospělých,mohou být často vyvolány otravou lymfatických žláz a jejich špatnou funkcí-Způsobit to mohou i různá barviva ve sladkostech nebo žvýkačkách,které mohou způsobit zánět slinných žláz.Zanícená žláza může tlačit na Eustachovu trubici a tak vyvolávat bolest.
b) Léčení-
použít obklady s tvarohu s rozetřeným česnekem a přiložit na bolavé místo.
    a/ Samy /nehledě na toxiny z postřiků/
ucpávají žíly a cévy,protože obsahují stále vyšší procento jedu solaninu,který se ukládá u srdce a na malém mozku. Solanin způsobuje bolesti a tlak u srdce.Při větší dávce rovněž nedomykavost chlopní,bolení hlavy.
Jedinou rostlinou odplavující Solanin z organismu je kmín. 
Brambory,škubánky,šišky opékat na česneku.Česnek proti solaninu,pít odvar z kmínu.

Dietní doporučení:
     b/ brambory zásadně nenechávat na světle.Uskladňovat je v chladu a ve tmě.
Vlivem světla v nich totiž vzniká solanin.

Brambory s nadměrným obsahem dusíku:
Takové brambory poznáte takto:když je rozkrojíte,naleznete v jejich středu něco jako krasovou jeskyni,vyzdobenou krystaly.Máte-li podezření na takové brambory,tak jakmile je zčnete vařit přidat dubovou kůru!

Brambory správná výživa: 
Vařit brambory s mrkví,Při vaření ve slupce a nebo bez ní přidávat kmín.Zelené brambory vyhodit!Navíc neuškodí zejména na jaře,jestli si k večeři uvaříte čaj z kmínu nebo si k obědu připravíte chutnou kmínovou polévku:

Cibuli očistíme a nasekáme najemno.

V kastrolu rozehřejeme olej, vsypeme cibuli a orestujeme ji dozlatova. Zasypeme ji mletým kmínem, krátce orestujeme a zalijeme zeleninovým vývarem. Kmínovou polévku vaříme asi 20 minut. Pak ji zahustíme světlou jíškou a opět provaříme. Jakmile polévka dosáhne varu, přidáme rozšlehaná vejce a promícháme. Nakonec kmínovou polévku s vejcem osolíme a opepříme.

zdroj:www.vareni.cz

Bramborový škrob:

     Solamyl používat jen na škrobení,na vaření neužívat,může být škodlivý a vyvolat až bramborový šok.

Místo toho užívat kukuřičný škrob- MAIZENA!

Poradenství,konzultace,zasvěcování do energetických systémů,kurzy,semináře.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one