k 31.12.2017-ukončen

j2simonova@seznam.cz
+420 608 057 395
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "9651"

Přírodní léčení pásového oparu

PŘÍRODNÍ LÉČBA PÁSOVÉHO OPARU
2. 2. 2014

PROJEVUJE SE PÁLENÍM A BOLESTÍ V URČITÉ OBLASTI, KTERÁ ČASTO PATŘÍ K BŘICHU (SYMBOL PROŽÍVÁNÍ A STŘED TĚLA) NEBO JE TO NĚKDY MEZIŽEBŘÍ, LEDVINY, ZÁDA, NĚKDY HLAVOVÁ ČÁST. POTÉ DOCHÁZÍ K VÝSEVU PUCHÝŘKŮ, INTENZIVNÍ BOLESTIVOST JE ČASTO SPOJENA S ROZSÁHLEJŠÍM ZÁNĚTEM NERVŮ. DOBA LÉČENÍ JE RŮZNÁ - OD DNŮ AŽ PO MĚSÍCE. ALOPATICKÁ LÉČBA SPOČÍVÁ V PODÁNÍ ANTIVIROTIK, PŘEDEVŠÍM ACYKLOVIRU( HERPESIN, ZOVIRAX), VNITŘNĚ V TABLETÁCH I VNĚJŠKOVĚ V TOPICKÉ FORMĚ.
A JAK OVLIVNIT TUTO NEPŘÍJEMNOST ALTERNATIVNĚ?
PŘÍZNIVĚ PŮSOBÍ ANTIVIROTICKÉ A ANTIBAKTERIÁLNÍ ÚČINKY BODLÁKU, NAZÝVANÉHO ČUBET BENEDIKT NEBO TAKÉ BENEDIKT LÉKAŘSKÝ(CNICUS BENEDICTUS). NA PŮL LITRU SE DÁVÁJÍ DVÉ POLÉVKOVÉ LŽÍCE ČERSTVÉ ČI SUCHÉ ROSTLINY, VAŘÍ SE DESET MINUT, NECHÁ ZCHLADNOUT A POPÍJÍ SE BĚHEM DNE, LZE ROVNĚŽ PŘIKLÁDAT OBKLADY VNĚJŠKOVĚ. PROTI OXIDACI JE MOŽNÉ DO ČAJE PŘIDAT NEPATRNÉ MNOŽSTVÍ ČERSTVÉ CITRONOVÉ ŠŤÁVY. BODLÁKY JSOU VŮBEC ROSTLINY ZAJÍMAVÉ A ZAPOMENUTÉ. DALŠÍ POUŽITÍ BENEDIKTU JE U JATERNÍCH A ŽLUČNÍKOVÝCH CHOROB A ODTUČŇOVACÍCH KŮR. OVLIVŇUJE TRÁVICÍ PROCESY.

PŘI PÁSOVÉM OPARU MŮŽEME ROVNĚŽ POUŽÍT OBKLADY KAŠÍ Z MLETÉHO SEMENE PÍSKAVICE ŘECKÉHO SENA - JAKO KOŘENÍ SE POUŽÍVÁ I U NÁS, ČASTÉ JE NA BALKÁNĚ. MLETÉ SEMENO SMÍCHÁME S PŘIMĚŘENÝM MNOŽSTVÍM LNĚNÉHO OLEJE(NEBO VLAŽNÉ VODY, ÚČINNĚJŠÍ JE OLEJ, NEPOUŽÍVAT FERMEŽ, OBSAHUJE SIKATIV !) AŽ VZNIKNE KAŠE, NANESEME NA PLÁTNO, MŮŽEME ZVNĚJŠKU ZAJISTIT MIKROTENOVÝM SÁČKEM, PŘEVÁŽEME, NECHÁME MAX 2 HODINY, OPAKUJEME I 2X DENNĚ.

MŮŽEME UVAŘIT KRÁJENOU CIBULI( ASI 20 MIN VAŘIT V MALÉM MNOŽSTVÍ VODY POD POKLIČKOU) A DVAKRÁT DENNĚ NA 30 MINUT PŘIKLÁDAT VLAŽNÉ OBKLADY, ULEVÍ.

IMUNITU POVZBUDÍME ECHINACEOU, DOBRÁ JE V KAPKÁCH (3X20 KAPEK, DENNĚ, NEJLÉPE Z KOŘENE, POSLOUŽÍ ALE I Z KVĚTU), I RAKYTNÍKEM NEBO BETAGLUKANY( DOBŘE PŮSOBÍ HLÍVA ÚSTŘIČNÁ - VÝJIMEČNÁ HOUBA, VHODNÁ PŘIMĚĚŘENĚ PRO JÍDELNÍČEK, MŮŽEME POUŽÍT I HOUBU REISHI). PREVENTIVNĚ PROTI PÁSOVÉMU OPARU UDRŽUJEME V JÍDELNÍČKU ČERSTVOU SYROVOU ZELENINU A OVOCE, ZEJMÉNA KYSANÉ ZELÍ JE DOBRÉ(OBSAHUJE ANTIBAKTERIÁLNÍ BRASSICINY A MÁ VYSOKÝ OBSAH VITAMINU C), ČESNEK, CIBULE, ŘEDKVIČKY, MRKEV, OKURKY, RAJČATA, JABLKA A HRUŠKY. A DODRŽOVAT PITNÝ REŽIM.A SAMOZŘEJMĚ - PROŽÍVAT EMOCE A KAŽDODENNÍ SITUACE S MÍROU, ALE INTENZIVNĚ. NEMUSÍME SETRVÁVAT V TRAUMATECH A POTLAČOVAT IMPULZY, STEJNĚ JAKO NENÍ NUTNÉ ŘVÁT A BEZ OMEZENÍ UBLIŽOVAT DRUHÝM. NAJDĚME HRANICI, PŘI NÍŽ PROŽÍVÁME DO HLOUBKY SVŮJ DEN A PŘÍTOMNÝ OKAMŽIK, ALE NA ŘECE HLUBOKÉHO VNITŘNÍHO KLIDU. JAK SE K NÍ DOSTAT? PŘIJĎTE NA NAŠE SEMINÁŘE NEBO TERAPIE, ZPROSTŘEDKUJEME SPOJENÍ A VY JI MŮŽETE DÁLE BUDOVAT SAMI. V JAKÉ PODOBĚ BUDE, ZÁLEŽÍ NA KAŽDÉM Z NÁS. VŠICHNI JSME VLÁDCI SVÝCH ŽIVOTŮ, AČ TO TAK NĚKDY NEVYPADÁ.
PÁSOVÝ OPAR JE HLUBOKÉ ZASAŽENÍ, KTERÉ NÁS NUTÍ K ODEVZDÁNÍ, V TOMTO PŘÍPADĚ JE TŘEBA UVOLNIT SVŮJ ŽIVOT, KONTROLNÍ MECHANISMY DÁT NA DALŠÍ MÍSTA A NADŘADIT JÍ ŽIVOT SÁM. O TEN JDE, NIKOLI O KONTROLU, TA JE NÁSTROJEM K VYTYČENÍ HRANIC, ABYCHOM MOHLI SPRÁVNĚ CÍTIT A PROŽÍVAT. PROTO TU TAKÉ JSME.
Prevzaté z: http://www.personalnibiodynamika.estranky.cz/
Poradenství,konzultace,zasvěcování do energetických systémů,kurzy,semináře.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one