k 31.12.2017-ukončen

j2simonova@seznam.cz
+420 608 057 395
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "4101"

LSVJ-léčení skrze Vyšší JÁ,terapeut-učitel

Léčení s kyvadlem (čistění minulých životů)

Tato technika pracuje s Akašickými záznamy, ze kterých médium čerpá veškeré informace a to skrze práci s kyvadlem a Vyšším Já.

Technika vznikla spojením několika metod ,

zejména speciálních spirituálních technik a channelingu.

 

Autor metody a tabulek: TAISHA TAUMA

LÉČENÍ SKRZE VYŠŠÍ JÁ (LSVJ) - je nová metoda spirituálního léčení prostřednictvím Vyššího Já (sboru duchovních bytostí). Pro práci s LSVJ musí mít člověk očištěné své Vyšší Já a musí být napojen na „Vyšší Já" svým učitelem.

Jde v podstatě o stejnou metodu jako je SRT (Spiritual Response Therapy), ale určitý rozdíl zde přece jenom je. Zakladatelem SRT je pan Robert Ernest Detzler z USA. Je to jeho originální metoda, chráněná ochrannou známkou, a  proto jsou také kurzy SRT podstatně dražší.

„Léčení skrze Vyšší Já" (LSVJ), což je, na rozdíl od SRT, metoda ještě i o něco málo rozšířenější, ale hlavně: je to už „vyčištěná" metoda. Bylo totiž zjištěno, že v originálním SRT jsou některé tabulky, se kterými Vyšší Já (u vícero lidí) absolutně odmítá komunikovat. A to je pravděpodobně také důvod, proč si někteří absolventi kurzu SRT stěžují, že metoda SRT jim nefunguje. V LSVJ už tyto tabulky byly nahrazeny jinými - a  spolu s tím vyčištěno vše potřebné.

Při práci s LSVJ/SRT je terapeut v přímém kontaktu s „Vyšším Já", které vyhledává v záznamech klientovy duše zápisy o negativních programech, blocích, překážkách, negativních energiích, motivacích apod. Terapeut s pomocí kyvadla vyhledává v tabulkách programy, které způsobují problémy a potíže klienta. Po vyhledání negativních programů a energií dochází k jejich vyčištění, a pokud je třeba, i k jejich odstranění. Při LSVJ/SRT se objevují i různé negativní a škodlivé energie z minulých životů, např. přísahy a sliby, prokletí, zablokované čakry, smlouvy, genetická a karmická přesvědčení, programy sebetrestání, traumatické zážitky a mnoho dalších


Některé z mnoha výhod čištění metodou LSVJ:

•Slaďuje partnerské a mezilidské vztahy
•Čistí budovy od geopatogenních zón či jiných negativních energií
•Odstraňuje negací a prokletí
•Zjišťuje příčiny alergií, disfunkcí, obezity.

 Pomocí LSVJ lze vyčistit karmickou zátěž a umožnit tak klientovi nastartování osobního rozvoje:

  • obvyklý počet minulých životů se zátěží bývá dva
  • vyčištění jednoho života trvá asi 2 hod celkem (rozloženo do několika sezení)
  • Pomocí LSVJ lze odvést duše a další.


Touto metodou je možné léčit problémy jak fyzického, tak i psychického rázu, různé bloky v osobním životě, např. bloky na prosperitu, na zdraví, sexuální život, vztahové problémy, traumata, konflikty, různá fyzická či psychická postižení, uvolnění různých strach, fobií, neplodnost u žen i mužů a celkové zlepšení našeho života.

Při práci s LSVJ je terapeut v přímém kontaktu s "Vyšším Já", které vyhledává v záznamech klientovy duše zápisy o negativních programech, blocích, překážkách, negativních energiích, motivacích apod. Terapeut s pomocí kyvadla vyhledává v tabulkách programy, které způsobují problémy a potíže klienta. Po vyhledání negativních programů a energií dochází k jejich vyčištění, a pokud je třeba, i k jejich odstranění. Při LSVJ se objevují i různé negativní a škodlivé energie z minulých životů, např. přísahy a sliby, prokletí, zablokované čakry, smlouvy, genetická a karmická přesvědčení, programy sebetrestání, traumatické zážitky a mnoho dalších.

Metodou LSVJ můžeme všem lidem (ale i zvířatům) odstranit přivtělené duše, zharmonizovat jim čakry a srovnat jemnohmotná těla, odstranit veškeré karmické blokády a zátěže až do minulých životů po celé časové linii. Lze vytestovat, čím byli v minulém životě, kdy žili, s kým vyrovnávají karmu, jaké jsou skutečné příčiny jejich nynějších nemocí, jakým způsobem je odstranit. Dále lze zjistit, jestli mají nějaké mentální programy a návyky, kdy a kde tyto programy vznikly (minulé a paralelní životy), jaké je naprogramování jejich duše, duchovní dysfunkce ... atd.

Touto metodou můžeme odstranit všechny blokující přísahy a postoje, sliby a tvrzení. Lze také čistit mezilidské vztahy (rodinné, partnerské, ale i vztahy v práci- s kolegy, nadřízeným apod.), zvířata, místnosti, domy, geopatogenní zóny, negativní energie před důležitým jednáním, před zkouškami ... a mnoho dalších problémů, které lidem komplikují a ztěžují život. Konečné čištění probíhá na všech úrovních a životech (paralelní světy), na všech rovinách existence. Bloky, které máme, se totiž prolínají do různých dimenzí a životů. Zadržování negativní energie z minulých životů může být hlavním důvodem nemoci nebo disharmonie v tomto životě a v životech příštích. Některé programy se mohou aktivovat např. ve chvíli, kdy dosáhneme určitého věku - nebo když jsou vyvolány nějakou událostí či okolností v životě.

Při tomto léčení je nutná aktivní spolupráce klienta, jeho vědomá ochota přijmout změnu. Mnoho klientů totiž žije v představě, že terapeut s pomocí spirituálního léčení vyčistí a odstraní jejich problémy - a tím je věc vyřešena. Pak čekají na "zázrak" - bez jakékoliv snahy z vlastní strany. Pokud klient nezmění svůj způsob života, myšlení a jednání, potom znovu vytvoří prostor pro opětovný vznik či návrat těch energií, které již jednou byly vyčištěny - a nemoc se vrátí! Předpokladem vyléčení je, že klient se bude na svém vyléčení aktivně podílet aspoň ze 60 % - a těch zbývajících 40 % tvoří pomoc léčitelů a ostatních lidí.

Nemoci nejsou dědičné, jak se lidé mylně domnívají, dědíme pouze potenciál k jejich prožití. Nemoc se projeví pouze tehdy, jestliže se duše před vstupem do inkarnace pro tuto výzvu rozhodla.

S touto metodou můžeme proniknout až ke kořenu problému.

Tato metoda je určena všem, kteří potřebují vyřešit určitý problém a to jak zdravotní, tak i psychický.

Po terapii můžete pociťovat např. teplo, mrazení v zádech, mravenčení v nohách, lítostivost, vše ale trvá pouze krátce. Tyto energie jsme si většinou vytvořili sami v tomto nebo v minulých životech, kdy jsme prožívali smutek, bolest, beznaděj…. a nedokázali jsme je dále zpracovat.

Při této terapii není nutné se klienta dotýkat


LSVJ není:

•náhradou běžné lékařské praxe
•lidovým léčitelstvím
•léčením pomocí přikládání rukou
•šířením náboženství

možno objednávat na-

 

mob.608057395

mail: j2simonova@seznam.cz

Kurz  LSVJ  dvoudenní -cena 3400,-Kč
Certifikát

 

 

 

 

skenování0004.jpg
1
Poradenství,konzultace,zasvěcování do energetických systémů,kurzy,semináře.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one