k 31.12.2017-ukončen

j2simonova@seznam.cz
+420 608 057 395
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "5242"

Kdo jsou

Indigové děti

Všimli jste si, že děti, které se poslední dobou rodí, jsou jiné, než jsme byli my? Já si nepamatuji, že by některý z mých spolužáků byl "hyperaktivní" a nebo trpěl "lehkou mozkovou disfunkcí". více »

Všeobecné charakteristiky indigových dětí

Jejich pohled působí dospěle a moudře, již po narození si svou matku prohlížejí vědomě upřeným pohledem. Velmi brzy jsou schopny abstraktního myšlení. Jsou nadané a nebo talentované, velmi inteligentní. Uvědomují si ve svém nitru životní pravdu a velice citlivě reagují na nepravdu. více »

Indigová barva aury

Kdo neví, co je indigo….je to barva asi jako má inkoust. V auře každého člověka se odráží jeho duchovní vědomí. Podle její základní barvy je tedy možné poznat, na jakém duchovním vývojovém stupni se kdo právě nachází. Indigová barva je známkou poměrně velmi vysokých duchovních bytostí. Například modrou indigovou barvu vyzařuje u každého člověka šestá čakra, tedy energetické centrum, kterému říkáme "třetí oko", sídlo naší intuice. více »

Křišťálové děti

Poslední dobou se objevují informace o tom, že se objevují také tzv. "křišťálové děti" a "smaragdové děti" ap.
Testovala jsem tuhle problematiku a dospěla jsem k názoru, že Křišťálové děti jsou tytéž děti, jako indigové, rozdíl je pouze v tom, že již vědomě nastoupili na svou cestu, svůj úkol již znají a pracují na něm. Svých schopností tedy již vědomě využívají. Tedy již nehledají, nepochybují, ale přímo tvoří.
Nejsem přílišným příznivcem jakéhokoli "kastování" dětí, které je indigové, které křišťálové ap. Myslím, že to celé pouze rozviřují rodiče, které by rádi měli výjímečné děti.
Můj názor je, že každé dítě je výjimečné. A ať už je nebo není indigové od narození, všichni máme v této době stejný cíl...proto všechny děti je třeba vychovávat jako indigové. Ve všech lidech, kteří jsou právě inkarnováni na naší planetě dřímají schopnosti. Jde jen o to, nakolik tohle připustíme a uvědomíme si, že je jen na nás, zda jich využijem a nebo ne.
Nepřeceňujte tedy zjištění: Mé dítě je indigo! ....Všedchny děti narozené do této doby jsou indigo a pokud se tak nenarodily, není to podstatné. Naší výchovou a prací na sobě mají za úkol dosáhnout stejné úrovně, jako všichni ostatní, kteří v nastávající době mají žít.

Dopis od Indigového dítěte

Ahoj Teto Kateřino,
jmenuju se Míša, je mi už 13 let. Nevím, jak začít... Tak třeba tím, že si nejsem stopro jistá svou "identitou", jestli chápeš .Když jsem byla malá, měla jsem vyrážku a léčil mě jeden pán, který pořádá meditace a vede svůj obchůdek. Tehdy mi řekl, že jsem "dítě nové doby" a dal mi malý porcelánový ank, který mě má chránit. Všechno mi to nedávno řekla maminka...
Vždy jsem věděla, že "tak trochu vybočuji z řady". Hodně se zajímám o spiritualitu a esoteriku, ráda chodím na jógu a meditace a ráda píši povídky, maluji nebo si čtu různé "duchovní knížečky". Cítím, že jsem připojená na něco "vyššího". více »
 
zdroj:www.tetakaterina.cz
 
Poradenství,konzultace,zasvěcování do energetických systémů,kurzy,semináře.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one