k 31.12.2017-ukončen

j2simonova@seznam.cz
+420 608 057 395
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "5242"
NDHERN~1.JPG
Anděl Krystalu a Sandolfen
 

Nevím jak to nazvat vize-poselství,posuďte sami.

Již dlouho jsem neměla silné prožitky a návštěvy  ,i když mně provází andělé každou noc.Něco si pamatuji něco ne.Toto bylo jiné.

 

Noc ze 2.11. na 3. 11.2011

Nevěděla jsem zda bdím nebo sním.Viděla jsem svoji hlavu jako kouli ve které zářil energetický bod červeně.Hlava byla zastřena,šedivá,vůbec se mi to nelíbilo.Někdo ke mně promlouval:

"Neboj se,to přejde za chvíli bude dobře".První co mne v tom prožitku napadlo,tak asi takhle umřu.Jakoby mne ten hlas slyšel a říká:"Neboj se za chvíli bude dobře,všem bude dobře"! Ráno mne trochu bolela hlava.

Šla jsem pokračovat v každodenní činnosti.Po 11.hod.dopoledne najednou začala  v půlkruhu okolo  mé levé půlky hlavy záře.Bylo to jako část slunce, a někteří jestli si ještě pamatujete kukátko jak v tom byla sklíčka a měnila se.

Takhle se to skládalo v tom půlkruhu akorát,že různé odstíny zlaté.Musela jsem si sednout.Měla zavřené oči.Pak jsem je otevřela a viděla to světlo opět akorát ne tak silne jako vnitřním okem.Trvalo to asi 10-15 minut,kdy jsem mohla pokračovat v práci.

Večer v klidu jsem si ověřovala prožitky.Zadívala jsem na veliký krystal.Měl takové hroty jako to zářící slunce.Navštívil mne Anděl Krystalu a Sandolfen-rovnováha polu Muž-Žena.

Poselství pro Vás!

Pomáhají nám v posunu do dalších dimenzí všichni.Nejsme v tom sami.

Opakujte si to kdykoli a kdekoliv.Pomáhá nám i Lady Gaia.Anděl Krystalu  je toho důkazem. Sandolefen pomáhá abychom 

dosáhli rovnováhy

 v našem těle.

 

 

A ještě jednou jim za toto sdělení děkuji.

Poradenství,konzultace,zasvěcování do energetických systémů,kurzy,semináře.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one