k 31.12.2017-ukončen

j2simonova@seznam.cz
+420 608 057 395
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "4101"
listopad 031.jpg

Svíčky mají nesmírně silnou vazbu na naši mysl. Barva svíčky má stejné terapeutické účinky jako jiné barvy věcí a světla kolem nás. Svíčky se nepoužívají jenom k léčení, ale i v duchovní oblasti, je dobré znát i jejich duchovní význam.


Bílá

Bílá svíce je symbolem čistoty a moci. Zesiluje účinky jakékoli jiné svíčky, s níž je společně zažíhána. Podporuje očistu a probouzí naději. S její pomocí lze rozproudit energii, ať už při léčení či jiné činnosti.


Černá

Černá svíce je velmi mocná. Její ochranné působení je jedno z nejsilnějších. Pomáhá nám nalézt pevnou půdu pod nohama. Můžeme ji též použít při rituálech, abychom odhalili různá tajemství či porozuměli smyslu obětí, které jsme přinesli. Při meditaci nám pomáhá nalézt světlo v temnotách. Přináší rovnováhu a probouzí větší zodpovědnost. Nejúčinnější je v kombinaci s bílou svící. Příliš mnoho černého může značit depresi.


Červená

Červená svíce je symbolem lásky a úspěchu. Vzbuzuje touhu po čistém a čestném životě. Podporuje ryzí smýšlení a probouzí v nás vizi pravdy a úspěchu.


Oranžová

Oranžová svíce je symbolem radosti a tvořivosti. Při meditacích nás vede k dosažení duchovních cílů. Pomáhá přilákat lidi, zvířata a jiné věci, po nichž v životě toužíme.


Žlutá a zlatá

Žlutá je barvou plamene svíčky, při níž meditujeme. V ní můžeme zahlédnout cestu ke splnění svých tužeb. Zlaté odstíny podporují tvorbu snů a pomáhají nám pochopit jejich význam.

Zelená

Zelená je svíčka růstu a pohybu. Harmonizuje energie těla a mysli. Pomáhá otevřít ty úrovně vědomí, jimiž vnímáme duchovní bytosti přírody. Podporuje mladistvost, hojnost a plodnost.


Modrá

Modrá je symbolem duchovního porozumění. Probouzí naši vrozenou vnímavost. Je to rovněž symbol života a dává nám větší důvěru v jeho dění. Má silně léčivý účinek na děti. Modré svíčky se používají při rituálech, jejichž cílem je přivolat rychlý finanční zisk.

Šedá a stříbrná

Svíce této barvy je symbolem prozření. Při meditaci nám pomáhá najít nejlepší způsob, jak začít něco nového. Probouzí onu hladinu podvědomí, která ví, kudy se náš život ubírá. Tato svíce je vhodná pro studium astrologie, neboť nám pomáhá porozumět vlivu hvězd na náš osud. Probouzí též naši vrozenou intuici.


Hnědá

Hnědá svíce je neutrální. Pomáhá nám stát nohama pevně na zemi. Probouzí schopnost lepšího rozlišování a dává jistotu. Při meditaci nám pomůže najít ztracené věci. Hnědá barva je barva spojená se svatým Antonínem, patronem ztrát a nálezů.

Fialová a purpurová

Toto jsou symboly spirituality, síly a mistrovství. Napomáhají úspěchu, povznesení a dosažení duchovních cílů.

Poradenství,konzultace,zasvěcování do energetických systémů,kurzy,semináře.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one