k 31.12.2017-ukončen

j2simonova@seznam.cz
+420 608 057 395
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "5242"
Jedná se o sérii zasvěcení vyvinutých Stevenem Loveringem, kterému se jako prvnímu ukázal Seraph Zapharel, když posílal klientovi dálkové zasvěcení. Steven později hledal na internetu informace o Zapharelovi a byl velmi překvapený, když zjistil, že tam o něm žádné informace nejsou

jméno a vidění anděla Zapharela bylo tak neuvěřitelně silné a intenzivní , že ho to přinutilo dozvědět se více a využít každé možnosti ke kontaktování Zapharela.
Stevenova práce se Seraph Zaphareem se rozvíjela a bylo mu ukázáno mnoho technik a bylo mu dáno mnoho informací, které vyústily v Zapharelovy kurzy a zasvěceni
Zasvěcení Zapharelovo světlo – toto zasvěcení je nezbytnou podmínkou k získání jakéhokoli ze světelných zasvěceních od Seraph Zapharela. Toto zasvěcení Vám představí Seraph Zapharela a jemně zvýší vaše vibrace na úroveň dostatečně vysokou, abyste mohli obdržet zbývající světelná zasvěcení. Je podmínkou, aby uběhlo 14 dní mezi zasvěcením Zapharelova světla a Světla vášně a nadšení. Všechny zbývající zasvěcení mohou být dány už v jakékoliv rychlosti , jaká je pro Vás příjemná.Světlo vášně a nadšení – toto zasvěcení začíná léčivým procesem k odstranění negativity a zlosti, která může být ve všech lidech a kterou si mohou přinášet i z předchozích životů. Vyčištění této negativity a zlosti otevírá Vaše srdce, tělo a duši k tomu, abyste mohli obdržet lásku, štěstí a pomáhá Vám vidět tyto kvality ve všem kolem Vás.

vášeň a nadšení pro život je často ztracené a přivolání pomocí seraph Zapharela může pomoci přinést zpět tyto kvality a pomoci udělat Váš život mnohem plnější. Toto zasvěcení přináší vášeň a nadšení k žití láskyplnějšího,šťastnějšího , plnohodnotného života. A také k tomu, abyste byli schopní vidět vášeň a nadšení v ostatních.

Světlo jasného vidění a porozumění

toto zasvěcení Vám pomáhá vidět více jasně cestu a směr, který bude následovat a umožňuje dělat změny k dosažení cíle s větší cílevědomostí a s jasnějším viděním toho, kde je nutné být a co je nutné udělat k získání emocionálního a duchovního naplnění. Pochopením světa a lidí v něm budete více přizpůsobiví k potřebám a touhám jak vašim tak i ostatních. Zavěcení začíná trvajícím procesem, který Vám po čase, umožní vidět svět, Vás a ostatní více jasně a s větším porozuměním.

Světlo ochrany a vedení

když se cítíme nechránění a bez vedení, naše vibrace mohou poklesnout a my možná neuvidíme krásu a lásku, která je všude kolem nás. Nízká míra duchovní energie se může projevovat jako fyzická nemoc. V průběhu takové doby potřebujeme ochranu a vedení k tomu, abychom vibrace zvýšili. Toto zasvěcení začíná trvajícím procesem, který nám po čase dovolí snížit vliv okolních vlivů na Vaši energetickou úroveň a systém.

Světlo lásky a přijmutí

láska je velice důležitou částí lidské existence. Je to něco co si nemůžete koupit a ani udělat. Láska existuje pro všechny z nás. Přijmutí něčí lásky a umět milovat je složité pro mnoho lidí. Ačkoliv jakmile jste schopni přijmou lásku a mít rád sám sebe, pravá láska přijde do Vašeho života a bude všude kolem Vás. Toto zasvěcení je trvající proces, který Vám za čas umožní přinést více lásky a přijmutí pro sebe i pro ostatní.

Tento kurz obsahuje 5 výše uvedených zasvěcení.

Cena: 3.000 Kč za všechna zasvěcení -Vánoční sleva 20% na všechna zasvěcení
Poradenství,konzultace,zasvěcování do energetických systémů,kurzy,semináře.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one