k 31.12.2017-ukončen

j2simonova@seznam.cz
+420 608 057 395
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "5242"
Upozornění:
Energie Worldwide nenahrazuje plnohodnotnou lékařskou péči, je pouze jejím doplňkem.
Zříkáme se jakékoliv odpovědnosti za vaše rozhodnutí a z nich plynoucích následků. Při práci s energií Worldwide dochází k čištění, které se může projevit fyzicky (příznaky nachlazení, chřipky či angíny, průjem, bolesti zad a další) i psychicky (citová rozkolísanost, pláč, zvýšená agresivita a další). Toto čištění trvá maximálně tři dny. Pokud podobné problémy přetrvávají déle, není to projevem onoho čištění.

Pokud si energii Worldwide nemůžete sami stáhnout, je to způsobeno nekvalitní přípravou - vyčištěním nebo na to ještě nejste připraveni.
Energie Worldwide je volně přístupná pouze osobám starších 15ti let.

Seslání energie Worldwide je reakcí Univerza na aktuální dění tady na Zemi. Je určena nejen pro osobní potřeby člověka jako jednotlivce, ale i pro potřeby lidí jako celku a i pro potřeby celé planety Země. Je zaměřená na každodenní realitu člověka (převážně zdraví a vztahy a to v rozsahu celého života včetně prenatálního období, do minulých životů nezasahuje) a na vývoj jeho duše (čištění překážek, zábran a bloků ve všech úrovních). Tím napomáhá k nastolení celkové harmonie člověka - ke štěstí. Jedná se o univerzální energii, podobně, jako je Reiki. Vyhovuje však nynějšímu tempu, nynější době.
Energie Worldwide má 3 stupně.

1. UŽIVATEL - uživatel může s energií působit na vše, co je uvedeno níže, ale pouze u sebe samého
2. TERAPEUT - terapeut může tuto energii využívat pro sebe i pro druhé a to v rozsahu uvedeném pro stupeň Uživatel a v rozsahu druhého stupně
3. MISTR - může tuto energii využívat v plném rozsahu stupně Terapeut a rozsahu třetího stupně pro sebe i pro druhé a zároveň *může do této energie zasvěcovat* v plném rozsahu (všechny 3 stupně) zájemce, kteří si tuto energii nemohou stáhnout sami. Zasvěcení se předává zdarma, případně si můžete zpoplatnit jen náklady na tisk manuálu.
Poradenství,konzultace,zasvěcování do energetických systémů,kurzy,semináře.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one