JANA ŠIMONOVÁ
PALACKÉHO 870
MLADÁ BOLESLAV
29301
IČO: 63816156

j2simonova@seznam.cz
+420 608 057 395

HARMONIZACE DUŠE - TĚLA

Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Opište prosím kontrolní kód "7433"
Zasvěcení na dálku - jak to funguje?
Sama jsem prošla řadou zasvěcení, kontaktními i dálkovými. Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že zasvěcení na dálku má neopakovatelné kouzlo a zážitek z takového zasvěcení je nesrovnatelný.
Při dálkovém naladění mají zasvěcované osoby daleko větší a krásnější prožitky než při kontaktním zasvěcení - a to dokonce i Ti, kteří při přímém naladění necítili téměř nic. Vzhledem k tomu, že energie proudí bez ohledu na čas, prostor a hmotu , není pro přenos fyzická přítomnost mistra podmínkou .Umocňuje to,že jste ve svém prostředí a obklopeni svými energiemi. Předpokladem pro zasvěcení na dálku je úmysl toho, kdo zasvěcuje a toho, kdo je zasvěcován. Jeden musí být připraven vysílat, druhý se musí na příjem naladit. Spojení mezi oběma se vytvoří přes jejich duše. Probíhá tak stejný rituál, jako u tradičního zasvěcení

Dálkové naladění je plnohodnotnou formou zasvěcení, stejně jako zasvěcení kontaktní. Často je tento přenos energie vnímán jako intenzivnější a déle působící, než zasvěcení, ke kterému dochází v přímém kontaktu.
Zasvěcení na dálku můžete prožít v příjemném prostředí, v klidu svého domova a v čase, který Vám vyhovuje. Celý postup trvá cca 30 - 60 m .

S láskou Jana Solvana
Poradenství,konzultace,zasvěcování do energetických systémů,kurzy,semináře.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one